2021
Ergo Kuld

“Jahihooaeg” on uus hittkomöödia “Klassikokkutuleku” tegijatelt. Film on purustanud vaatajanumbreid Taanis ja seda nimetatakse “naiste-klassikokkutulekuks”.

45-aastane Eva on hiljuti lahutanud ja kardab nüüd kaotada nii oma poja kui ka sõbranna eksmehe uuele noorele edukale ja säravale armsamale Isabelile. Et oma positsioonid tagasi võita, läheb Eva koos sõbranna Marleeni ja oma uue särava rivaali Isabeliga road-trip’ile, mis viib naised kokku erinevate meestega, ülikoomiliste äpardustega, veelgi koomilisemate tülidega, päris tõelise jahipidamisega ja eelkõige iseendaga, et keset jõulusaginat mõista, mis on ikkagi elus kõige olulisem.

Osades: Harriet Toompere, Mirtel Pohla, Grete Kuld, Jan Uuspõld, Priit Loog, Kaire Vilgats, Koit Toome, Hendrik Sal-Saller, Indrek Taalmaa, Tõnu Oja, Anne Paluver, Raimo Pass ja paljud teised.

Režissöör: Ergo Kuld

Originaalstsenaariumi autorid: Claudia Boderke ja Lars Mering
Eestikeelne adaptsioon: Martin Algus

Produtsendid: Kristian Taska, Tanel Tatter, Veiko Esken

Tootjad: Taska Film, Apollo Film Productions, Kassikuld

Toetavad: Pärnu linn, LaSpa Laulasmaa, Postimees, Kanal 2, Apollo TV Eesti, Karupoeg Puhh mänguasjapood, Reval Café, Auto Bon AC, Champagne MUMM, Põhjala Brewery, Lodja Jahimaja, Motohobi, Jahipaun, Hotell Legend, Port Artur, Apotheka, Goldtime, DHL, Stockmann, Tops, Babor ja Balbiino.

Filmi levitab: Hea Film